IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

TEMPO TEKSTİL HAKKIMIZDA

1996 yılında kurulan firmamız tekstil sektörüne örme kumaş imalatı ile başlayıp şu an Yenibosna da bulunan fabrikamızda teknolojiye paralel gelişim ve üretimini arttırarak, her türlü örme kumaş çeşitleri ile birlikte Anti Bakteriyel, Organik, Naylon–Polyamid, Micro Polyester vb.. kumaş üretimi ile fabrikamızda günlük 15 ton imalat kapasitemizle örme kumaş konusunda hedefimiz Türkiye ve Dünya tekstil piyasasında yer almaktır. Kurulduğumuzdan bugüne ve yarının hedeflerini belirlerken kalite ve termini ön planda tutarak müşteri memnuniyetini ve standartlarımızı piyasanın çizgi “ötesi”nde tutmak başlıca prensibimiz olmuştur.

 


Vizyonumuz

Vizyonumuz; yenilikçi yaklaşım , teknolojik performans ve yüksek kalite ile kendi alanındaki liderliğini yurtdışına da taşımaktır. Tempo Tekstil, dünyanın her ülkesinden gelen siparişlere ve Ar-Ge’ye dayalı özel çalışmalara cevap verebilecek deneyim ve alt yapıda sahiptir.


Misyonumuz

Misyonumuz; var olan ve ilerleyen tüm teknolojileri takip edip kullanarak müşterilerine doğru zamanlama, doğru fiyatlandırma ve doğru planlamayla en iyi hizmeti vermektir.

 


Logomuz